Jetë dhe Stil

Ajo vuante për ish-in e saj, babai nuk e duron dhe i jep një këshillë që s’ka për ta harruar kurrë(Foto)

Protagoniste e kësaj historie është Daleynee, e cila ishte ndarë me të dashurin e saj dhe nuk po e merrte veten pas kësaj. Por pas marrjes së mesazhit të pabesueshëm të babait të saj, ajo e ndau atë në Twitter dhe menjëherë pas kësaj kjo u bë virale. Të thënit …

Artikulli i plotë »

E Dhimshme! Nga skamja e familjes nga myku në shtëpi, i vdiq djali 8 vjeç (Video)

Familja 5-anëtarëshe Makolli nga Prishtina, jeton në kushte të vështira. Ata banojnë në shtëpinë e një pjesëtari të komunitetit rom. Të ftohtët dhe gjendja e rëndë sociale i shoqëron ata vit pas viti.Nëna e tre fëmijëve, Sahadete Makolli, thotë se këto kushte kanë bërë që djali i saj tetëvjeçar kishte …

Artikulli i plotë »

‘Pse nuk m’i ke qepur pantallonat?’ këto janë fjalët e fundit të burrit që vrau gruan në Kavajë (Foto)

Pak orë pas ngjarjes së rëndë që ndodhi ditën e sotme në Kavajë, janë zbuluar fotot e viktimës dhe të autorit. Ata janë fotografuar në oborrin e shtëpisë së tyre. Sipas fqinjeve dhe te afermeve, cifti merrej me bujqësi e blegtoria, përveç rritjes së gjelave të detit, kishin edhe një …

Artikulli i plotë »
error: