ShowBizi

Shokon balerina e njohur e “Stop” I dalin të gjitha në shesh në emision ‘live’! (Pamje Exluzive)

Modelja Alesia Bami tashmë është një nga velinat e emisionit “Stop”. Megjithatë gjatë emisionit të sotëm duket se ajo ka patur një incident me fundin. Në një çast që është fokusuar nga kamera ajo ka qenë në një moment të papërshtatshëm ku i ka treguar të gjitha pasi fundi i …

Artikulli i plotë »

Kurdi i “paftuar” futet në emision shkelë hartën e Kosovës, po shikojeni çka i ndodh pastaj

Këtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, është këngëtari nga Kosova me famë botërore, Ardian Bujupi, shkruan Gazeta NewBorn. Derisa po intervistohej këngëtari Bujupi, një shok i tij…Këtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, është këngëtari nga Kosova me famë botërore, Ardian Bujupi, shkruan Gazeta NewBorn.Derisa po intervistohej …

Artikulli i plotë »

Vajza seksi Rashel “e çmendur” për Skënderbeun, shihni në krah të kujt është shfaqur në stadium [FOTO]

Në stadiumin “Selman Stermasi” u luajt kryesfida e kësaj jave midis Partizanit dhe Skënderbeut, ndeshje kjo që përfundoi me rrjeta të paprekura. Me një pjesmarrje të konsiderueshme të tifozëve në shkallët e stadiumit, nuk mund të mungonin dhe tifozët “VIP”. Përpos emrave të njohur të sportit dhe politikës në vend …

Artikulli i plotë »

Stresi i përgjigjet Hygertës: Ta ka fal zoti ta përdorësh me njeriun e zemrës, ti ke 300 dashnorë, nuk u lodhe?

Moderatorja e sportit Hygerta Sako u përfshi në një debat me reperin tropojan Stresi.Hygerta tha në një intervistë se nuk e dëgjonte muzikën e Stresit, pasi sipas saj ajo ishte “përdhunim për veshin”.“Nuk e kam dëgjuar kurrë sepse këndon rep dhe nuk dua të them ndonjë fjalë të rëndë…të përdhunoj …

Artikulli i plotë »

Bes Kallaku e pyet sa ia kanë rritur rrogën tani që është bërë autore, shumën që jep Luana do t’ju shokojë….

Luana Vjollca është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar dhe jo më kot ka fituar zemrat e shumë fansave. Prej disa javësh Luana ka nisur emisionin e saj më të ri “Shiko kush luan”, emision në të cilin ka ftuar shumë emra të njohur të shoëbiz-it shqiptar …

Artikulli i plotë »
error: