Arkivat e etiketimeve besoni

Nuk do ta besoni, Ja sa kushtojnë këpucat e djalit të presidentit Hashim Thaci i cili i pat mbathur në ditën e votimeve…

Endrit Thaçi dje ka qenë i pranishëm në votime se bashku me prindërit e tij. Ai dukej tamam si një zotëri. Madje shumë femra e shikuan dhe e pëlqyen atë. Ai sa më shumë rritet aq më shumë ngjanë me babin e tij Hashim Thaçin. Por duke pasyr parasysh gjendjen …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / A mund ta besoni se cila figurë publike u vra para pak minutave?

Një udhëheqës militant i akuzuar për disa sulme vdekjeprurëse me bomba në Pakistan, është vrarë në një aksion me dron të SHBA-së në Afganistan, ka konfirmuar një zëdhënës i grupit ekstremist. Asad Mansoor, një zëdhënës i grupit militant Jamaat-ul-Ahrar (JuA), më 19 tetor i tha agjensisë së lajmeve Reuters përmes …

Artikulli i plotë »
error: