Arkivat e etiketimeve eshte

Kanceri në stomak zhvillohet në heshtje. Këto janë shenjat e para! Është e rëndësishme që të jesh i vëmendshëm!

Kanceri i stomakut është një sëmundje vdekjeprurëse e cila vret mijëra njerëz çdo vit. Shanset e mbijetesës janë të larta nëse e zbuloni sëmundjen në kohë, por rrallë herë dikush i kushton vëmendje simptomave derisa bëhet shumë vonë. Ajo që ju duhet të bëni që të parandaloni kancerin e stomakut …

Artikulli i plotë »

Vajza seksi Rashel “e çmendur” për Skënderbeun, shihni në krah të kujt është shfaqur në stadium [FOTO]

Në stadiumin “Selman Stermasi” u luajt kryesfida e kësaj jave midis Partizanit dhe Skënderbeut, ndeshje kjo që përfundoi me rrjeta të paprekura. Me një pjesmarrje të konsiderueshme të tifozëve në shkallët e stadiumit, nuk mund të mungonin dhe tifozët “VIP”. Përpos emrave të njohur të sportit dhe politikës në vend …

Artikulli i plotë »

Bes Kallaku e pyet sa ia kanë rritur rrogën tani që është bërë autore, shumën që jep Luana do t’ju shokojë….

Luana Vjollca është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar dhe jo më kot ka fituar zemrat e shumë fansave. Prej disa javësh Luana ka nisur emisionin e saj më të ri “Shiko kush luan”, emision në të cilin ka ftuar shumë emra të njohur të shoëbiz-it shqiptar …

Artikulli i plotë »

A është vrarë Adelajda? Mjekët sqarojnë të vërtetën!

Vdekja e parakohshme dhe e papritur e gazetares Adelajda Xhamani është klasifikuar nga Policia si vdekje për shkaqe natyrore. Mjekët ligjorë, që bënë autopsinë mëngjesin e së dielës, paraprakisht dyshojnë për një arrest kardiak.Ndonëse raporti përfundimtar i mjekëve ligjorë pritet të dalë brenda dy javësh, nga analizat paraprake, nuk rezulton …

Artikulli i plotë »
error: