Arkivat e etiketimeve gjithe

Mjekët prezantojnë sesi të eliminoni të gjithë dhjamin e mëlçisë në vetëm pak ditë. Shënojeni para se të fshihet!

Dieta dhe jeta jonë janë arsyet kryesore për çështje dhe kushte të ndryshme shëndetësore. Këto dy shkaqe ndikojnë në shëndetin tuaj të përgjithshëm sidomos në mëlçinë tuaj. Mëlçia me dhjam është një gjendje shumë e zakonshme këto ditë. Dhimbja në pjesën e sipërme në anën e djathtë të stomakut, është …

Artikulli i plotë »

Peja ‘dridhë’ Kosovën me rezultate, befason të gjithë me rezultare

Është realizuar një exit-poll me votuesit kosovar të cilët sapo kishin përfunduar votimin janë pyetur se kë kanë votuar shkruan Gazeta NewBorn. Instituti ‘Gani Bobi’ është i cili ka realizuar këtë exit-poll. Nga exit-polli, dalin plot befasi. Gazeta NewBorn, ua sjellë rezultatet e exit-pollit për Pejën. Ja si rënditën partitë …

Artikulli i plotë »
error: