Arkivat e etiketimeve kosoves

Kurdi i “paftuar” futet në emision shkelë hartën e Kosovës, po shikojeni çka i ndodh pastaj

Këtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, është këngëtari nga Kosova me famë botërore, Ardian Bujupi, shkruan Gazeta NewBorn. Derisa po intervistohej këngëtari Bujupi, një shok i tij…Këtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, është këngëtari nga Kosova me famë botërore, Ardian Bujupi, shkruan Gazeta NewBorn.Derisa po intervistohej …

Artikulli i plotë »

Të shtëna me armë zjarri në Dukagjin të Kosovës, një person raportohet se është…

Para disa minutave ka ndodhur një gjuajtje me armë zjarri në rrugën “Ismajl Qemajli” në Gjakovë, me këtë rast ka pësuar lëndime trupore një person. Ndërsa i dyshuari ndodhet në arrati, lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Lirije Podrimaj nga Policia në Gjakovë. Momentalisht policia është në kërkim të …

Artikulli i plotë »

E dhimbshme: Aksident tragik në këtë qytet të Kosovës, vdesin dy djem të rinj

Pas një aksidenti në orët e para të mëngjesit në magjistralen Gjakovë-Prizren, konkretisht në fshatin Rugovë kanë humbur jetën dy persona. Njëri 20 vjeç dhe tjetri 27 vjeç- bën të ditur Komandanti i Policisë së Gjakovës, Krist Gjokaj për Gazetën Express. Mësohet se vetura e viktimave është përplasur me një …

Artikulli i plotë »
error: