Arkivat e etiketimeve ndodhi

Vjen një lajm i madh për Kosovën nga Zvicra, ja çka ndodhi (Pamje)

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri ka takuar ambasadorin e Zvicrës në Kosovë, Jean-Hubert Lebert, me të cilin kanë diskutuar për prioritetet në sektorin e drejtësisë, reformat në fushën legjislative, me theks të veçantë në avancimin e kornizës ligjore në fushën penale dhe civile. Ministri Tahiri shprehu përkushtimin për fuqizimin e …

Artikulli i plotë »

Jul Deda “demaskon” publikisht Bujar Qamilin, çfarë ndodhi mbrëmë mes dy shkodranëve? (video)

Këngëtari shkodran Bujar Qamili u bë mbrëmë pjesë e spektaklit të humorit “2XL”. Pjesë e të cilit ështe edhe aktori Julian Deda.Pjesëmarrja e Qamilit ishte një sukses i garantuar, pasi dy shkodranët bashkë bënë batuta që do të mbahen mend gjatë.Në momentin e hyrjes së Qamilit në skenë, Juli u …

Artikulli i plotë »
error: