Arkivat e etiketimeve shqiptare

“Duhet të jesh e pasur dhe të kalosh në shumë krevate”, këngëtarja shqiptare befason me deklaratën

Anxhela Peristeri është një prej këngëtareve që jetoi shtatë vite në Greqi dhe provoi të depërtonte në diskografinë greke, por nuk e pati aq të thjeshtë dhe as aq të vështirë sa mendonte. Në një intervistë për Prive, Anxhela ka rrëfyer se si të qenit shqiptare e penalizoi të bënte …

Artikulli i plotë »

LAJM I FUNDIT / TRAGJIKE , Aksident në Rrugën e Kombit: Vdes këngëtarja shqiptare / FOTO-VIDEO

Vajza që ndërroi jetë në aksidentin e ndodhur në hyrje të Kalimashit pasditen e së dielës ishte një këngëtare e muzikës popullore të Mirditës, Stela Gjoka Ngjarja ndodhi në rrugën e Kombit, në afërsi të tunelit të Kalimashit.Një mjet tip “Volkswagen” që drejtohej nga vetë këngëtarja doli nga rruga dhe …

Artikulli i plotë »

Çfarë po ndodh mes Ledrit dhe pornostares shqiptare? Ledri kapet “mat” (Pamje)

Çfarë po ndodh mes Ledrit dhe pornostares shqiptare? Ledri kapet “mat” (Pamje) Ledri kapet “mat” me pornostaren shqiptare… Te dy janë të suksesshëm në profesionet e tyre, Ledri në muzikë ndërsa Alby në industrinë e pornografisë. Ajo është 20 vjeç dhe është super seksi. Por bukurisë së Albyt nuk i …

Artikulli i plotë »
error: