Arkivat e etiketimeve vajza

Vajza seksi Rashel “e çmendur” për Skënderbeun, shihni në krah të kujt është shfaqur në stadium [FOTO]

Në stadiumin “Selman Stermasi” u luajt kryesfida e kësaj jave midis Partizanit dhe Skënderbeut, ndeshje kjo që përfundoi me rrjeta të paprekura. Me një pjesmarrje të konsiderueshme të tifozëve në shkallët e stadiumit, nuk mund të mungonin dhe tifozët “VIP”. Përpos emrave të njohur të sportit dhe politikës në vend …

Artikulli i plotë »
error: